Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tengerpart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. May. 28.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart EmptySzomb. Szept. 01, 2012 6:01 pm

Brooklyn déli partján olyan népszerű partszakaszok fekszenek, mint a Brighton Beach és a Manhattan Beach. A partok előtt a szigetekkel pöttyözött Jamaica-öböl fekszik.
Vissza az elejére Go down
https://heroesfrpg.hungarianforum.com
Melinda West

Melinda West


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Sep. 20.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:32 am

*Brooklyni tengerparton sétáltam egymagamban. Csendre, nyugalomra és magányra vágytam, sok dolgot akartam átgondolni ehhez pedig a tengerpart tökéletes helynek tűnt. Már reggel útnak indultam rendesen felkészülve, a hátizsákomba bepakoltam pár szendvicset, meg egy kisebb termoszba kávét és egy palackba vizet, bedobtam még egy könyvet az így is agyon zsúfolt táskába közvetlen egy doboz cigi és az irataim mellé.
Viszonylag hamar sikerült lejutnom a tengerpartra, ahol kerestem egy szinte ember mentes szakaszt és ott telepedtem le egy padon. Nagyon sokáig csak ültem és gondolkodtam. Bár mennyire is járattam az agyamat valahogy képtelen voltam arra az esze veszett katyvaszra megoldást találni ami körülöttem történik amióta a nyanya nálam járt. Arra magamtól is rájöttem, hogy megálmodom előre a dolgokat, de arra nem, hogy miért, hogyan, miképpen és légfőkép, hogy hogyan lehet leállítani. Az ember sokszor álmodozik arról, hogy milyen jó lenne ha tudná a jövőjét és ennek érdekében szinte megtesz, például el jár jósnőhöz, kártyát vett, agykontrollt gyakorol, de ha tényleg rá jön, hogy igen meg tudom, hogy mi fog velem történni, rögtön szabadulni akar a dologtól. Mert ez bizony nagyon nem normális és rémisztő. Arról nem is beszélve, hogy ha tudjuk hogy mi fog velünk történni akkor valamilyen szinten reálisan sem tudunk gondolkodni és begolyózunk.
A nap nagyon gyorsan telt. Olvasgattam egy kicsit, ettem, ittam, cigiztem, zenét hallgattam, néztem a tengert és amiért a légfőkép jöttem gondolkodtam. Nem voltam teljesen tudatában annak, hogy már órák óta ülök a padon és, hogy lassan éjszaka lesz és ideje lenne haza indulnom.
Annyira bele merültem a zene hallgatásba és a cigizésbe, hogy észre se vettem, hogy valaki közeledik.*
Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: